دنیز

معرفی برند

پارکت لمینت دنیز

پارکت لمینت دنیز ساخت ایران و با کیفیت بالای ساخت است. این محصول در دوازده رنگ و طرح با تنوع بالایی که دارد نظر هر بیننده ای را مجذوب خود میکند. پارکت لمینت دنیز با ضریب سایش ac4 روانه بازار شده است و مناسب مکان های پر تردد است. اگر از طرح های زیبای دنیز را پسندیده اید در خرید آن مکس نکنید.

قیمت پارکت لمینت دنیز

قیمت پارکت لمینت دنیز همانطور که قبل تر گفته شد در رنج متوسط بازار قرار میگیرد. این محصول تناسب متعادلی بین قیمت و کیفیت ایجاد کرده است و همین امر باعث شده تا دنیز یکی از پر فروش ترین محصولات بازار کفپوش ایران باشد.
قیمت پارکت لمینت دنیز را می‌توانید در همین صفحه مشاهده کنید.

رنگ بندی پارکت لمینت دنیز

همانطور که گفته شد رنگ بندی پارکت لمینت دنیز در 12 رنگ مختلف تولید و روانه بازار می‌شود. این تنوع رنگ بندی باعث شده تا دنیز مورد توجه افراد با سلایق مختلف باشد، تا حدی که دنیز یکی از پرفروش ترین پارکت لمینت های بازار ایران شده است.

پارکت دنیز ترکیه

پارکت دنیز ترکیه به دلیل محدودیت هایی که در امر واردات در بازار ایران است. به ایران وارد نشده است و برخی از سود جویان پارکت لمینت دنیز ایرانی را با نام پارکت دنیز ترکیه به فروش میرسانند. لازم به ذکر است تمامی محصولات موجود در این صفحه ایرانی است و همگی با کیفییت بالایی تولید می‌شوند.

کیفیت پارکت لمینت دنیز

کیفیت پارکت لمینت دنیز بخاطر وجود لایه رویین لمینت با ضریب سایش بالا بسیار قابل توجه است.این پارکت به عنوان یک محصول اقتصادی شناخته میشود. اگر بودجه شما محدود است می‌توانید این پارکت را انتخاب کنید، اما اگر می‌توانید بیشتر هزینه کنید به مراتب گزینه های دیگری مطرح هستند.
درکل کیفیت پارکت لمینت دنیز در مقایسه با قیمت آن ارزش خرید بالایی دارد.

پروژه‌ها

هیچ مقاله ای یافت نشد

نیازمند اطلاعات بیشتر از این تامین‎‌کننده هستید؟

درخواست خود را ثبت کنید و منتظر تماس مستقیم تامین‌کننده بمانید!
210
منوی دسته های خود را در Header builder -> Mobile -> Mobile menu menu -> Show/Hide -> Choose menu تنظیم کنید.
سبد خرید
شروع به تایپ کردن برای دیدن پستهایی که دنبال آن هستید.