درباره آرک.آ

استارتاپ آرک.آ فعالیت خود را در پاییز ۱۳۹۹، در زمینه مشاوره انتخاب و خرید متریال‌های ساختمانی موردنیاز معماری و دکوراسیون داخلی برای طراحان، پیمانکاران و تمامی افرادی که قصد بازسازی یا ساخت فضای خود را دارند، آغاز نمود.

آرک.آ با جمع‌­آوری اطلاعات تخصصی و جامع از تامین‌کنندگان معتبر موجود در بازار سعی در برطرف کردن مشکلات خرید حضوری از جمله صرف زمان زیاد و سردرگمی­‌های ناشی از جستجو به منظور تسهیل و تسریع فرآیند انتخاب و خرید متریال را دارد.

تهعد آرک.آ، ارتباط مستقیم معماران و پیمانکاران با تامین‌کنندگان معتبر مصالح  در بازار ایران است.  

پلتفرم تخصصی متریال نوین آرک.آ اینجاست تا...

ارتباط با تامین‌کنندگان معتبر ایران

اطلاعات جامع و به‌روز از متریال‌های نوین

سرعت بالا در اتصال به تامین‌کننده​

تجربه انتخابی راحت و سریع

مزایای استفاده از آرک.آ

تنوع محصول

آرک.آ امکان انتخاب از میان صدها برند دکوراسیون داخلی به صورت دسته بندی شده و طبقه بندی شده و متمرکز را به شما ارائه می­دهد تا تصمیم گیری درست و خریدی راحت داشته باشید.

ارتباط مستقیم با تامین‌کنندگان

قیمت و کیفیت مناسب

آرک.آ با جمع آوری مستقیم طیف گسترده ای از متریال‌­های معماری از تأمین کننده‌ها سعی دارد بهترین قیمت و کیفیت را در سریع‌ترین زمان در اختیار مشتریان قرار دهد.

حامیان آرک.آ

 آرک.آ زیر نظر هلدینگ سرمایه گذاری همراه اول به نام حرکت اول و هاب اصفهان فعالیت خود را شروع کرده و همینطور با اخذ مجوز های لازم از وزارت صنعت فعالیت خود را زیر نظر وزارت صنعت معدن و تجارت پیش میبرد

آرک.آ برای طراحان و پیمانکاران

برای تمامی معماران و پیمانکاران حداقل یکبار این اتفاق افتاده است که متریالی را برای پروژهای خود انتخاب کرده­ اند اما به دلیل مطلع نبودن از متریال­های موجود در بازار اتمام موجودی یا تغییر قیمت ها با مشکل تامین متریال مورد نظر مواجه شده اند تیم آرک.آ با جمع آوری اطلاعات متریال­های موجود در بازار در بستر فروشگاهی خود تلاش میکند این مشکل معماران،​ طراحان و پیمانکاران را حل نماید. ما در تلاش هستیم محصولات ارائه شده در وبسایت را به همراه فایل تکسچر اختصاصی در اختیار معماران قرار دهیم تا آن­ها بتوانند مدل­های ۳ بعدی طرح­هایشان را بر اساس متریال­های موجود در بازار تصویرسازی کنند تا تفاوت اجرا با طرح به حداقل برسد.

علاوه بر این در آرک.آ امکان سفارش پکیجی از نمونه متریال­های انتخابی هر طراح وجود دارد که در محل مورد نظر او توسط تولید کننده یا تیم مشاوره تخصصی آرک.آ ارائه خواهد شد. در این پکیج طراحان می­توانند ترکیبی از متریال‌ها را یا به سلیقه خود یا انتخاب تیم طراحان آرک.آ انتخاب کنند و در هنگام طراحی، ارائه و پیشنهاد به کارفرما و … از آن استفاده کنند. کارفرمایان نیز میتوانند به صورت مستقیم همان متریال را از وب سایت آرک.آ سفارش دهند و در سریعترین زمان تحویل گیرند.

تجربه معماران از آرک.آ