درباره ما

استارتاپ آرک.آ فعالیت خود را در پاییز ۱۳۹۹، در زمینه تأمین، فروش متریال، مصالح ساختمانی و ابزار و تجهیزات مورد نیاز معماری و دکوراسیون داخلی برای طراحان، پیمانکاران و تمامی افرادی که قصد بازسازی یا ساخت فضای خود را دارند، آغاز نمود.

آرک.آ با جمع‌­آوری اطلاعات تخصصی و جامع از متریال­‌های موجود در بازار سعی در برطرف کردن مشکلات خرید حضوری از جمله صرف زمان زیاد و سردرگمی­‌های ناشی از جست و جو به منظور تسهیل و تسریع فرآیند انتخاب و خرید متریال را دارد.

همچنین آرک.آ به این موضوع آگاه است که بسیاری از محصولات ساختمانی قبل از خرید نیاز به مشاهده از نزدیک دارد. به همین خاطر امکان سفارش دسته نمونه از نزدیک برای مشتریان کاملا محیا است.

مزایای استفاده از آرک.آ

تنوع محصول

آرک.آ امکان انتخاب از میان صدها برند دکوراسیون داخلی به صورت دسته بندی شده و طبقه بندی شده و متمرکز را به شما ارائه می­دهد تا تصمیم گیری درست و خریدی راحت داشته باشید.

دریافت دسته نمونه قبل از خرید

شاید تنها مشکل خرید اینترنتی عدم مشاهده محصول قبل از سفارش است که آرک.آ با ارسال دسته نمونه برای مشتریان این مشکل را حل کرده است.

قیمت و کیفیت مناسب

آرک.آ با جمع آوری مستقیم طیف گسترده ای از متریال‌­های معماری از تأمین کننده‌ها سعی دارد بهترین قیمت و کیفیت را در سریع‌ترین زمان در اختیار مشتریان قرار دهد.

حامیان آرک.آ

 آرک.آ زیر نظر هلدینگ سرمایه گذاری همراه اول به نام حرکت اول و هاب اصفهان فعالیت خود را شروع کرده و همینطور با اخذ مجوز های لازم از وزارت صنعت فعالیت خود را زیر نظر وزارت صنعت معدن و تجارت پیش میبرد

آرک.آ برای طراحان و پیمانکاران

برای تمامی معماران و پیمانکاران حداقل یکبار این اتفاق افتاده است که متریالی را برای پروژهای خود انتخاب کرده­ اند اما به دلیل مطلع نبودن از متریال­های موجود در بازار اتمام موجودی یا تغییر قیمت ها با مشکل تامین متریال مورد نظر مواجه شده اند تیم آرک.آ با جمع آوری اطلاعات متریال­های موجود در بازار در بستر فروشگاهی خود تلاش میکند این مشکل معماران،​ طراحان و پیمانکاران را حل نماید. ما در تلاش هستیم محصولات ارائه شده در وبسایت را به همراه فایل تکسچر اختصاصی در اختیار معماران قرار دهیم تا آن­ها بتوانند مدل­های ۳ بعدی طرح­هایشان را بر اساس متریال­های موجود در بازار تصویرسازی کنند تا تفاوت اجرا با طرح به حداقل برسد.

علاوه بر این در آرک.آ امکان سفارش پکیجی از نمونه متریال­های انتخابی هر طراح وجود دارد که در محل مورد نظر او توسط تولید کننده یا تیم مشاوره تخصصی آرک.آ ارائه خواهد شد. در این پکیج طراحان می­توانند ترکیبی از متریال‌ها را یا به سلیقه خود یا انتخاب تیم طراحان آرک.آ انتخاب کنند و در هنگام طراحی، ارائه و پیشنهاد به کارفرما و … از آن استفاده کنند. کارفرمایان نیز میتوانند به صورت مستقیم همان متریال را از وب سایت آرک.آ سفارش دهند و در سریعترین زمان تحویل گیرند.

مشاوره تخصصی و رایگان

تنوع بالای متریال

ارسال نمونه درب منزل

تحویل سریع و به‌موقع