دکو استون

تهران

معرفی برند

شرکت آشیان نو با نام تجاری جی- آر- سی دکو استون با هدف تولید و ساخت قطعات بتنی پیش ساخته و مورد مصرف در نما بیرونی و داخلی ساختمانها در سال 1398 شروع به فعالیت کرده است . تولیدات این شرکت در قالب تایل بتنی مسلح شده با الیاف شیشه به صورت انواع تایلهای سه بعدی، بتن اکسپوز و تایل کف و دیوارپوش سه بعدی بتنی در ابعاد و اندازه های مختلف متناسب با شرایط زیست محیطی و آب هوایی ایران می باشد.

گروه تولیدی GRC DECOSTONE همگام با دیگر کشورهای توسعه یافته و با بهره گیری از نیروهای فنی و ماشین آلات و تجهیزات پیشرفته، طراحی، تولید و اجرای قطعات متنوع، منحصربفرد و مدرن (GRC) را با بالاترین کیفیت برای نماهای بیرونی و دکوراسیون داخلی در ایران فراهم آورده است. محصولات این شرکت با کیفیت بالا قابلیت رنگ پذیری متنوع، اتصال خشک و تر در نما و مقاومت فرسایشی و رطوبتی قابل توجه می باشد.
این شرکت سابقه همکاری و ساخت انواع تایلهای بتنی سفارشی با شرکتها و سازمانهای مختلف تاکنون را داشته است که از آن میتوان به شرکت دارو سازی عبیدی ، شرکت مبین نت ، سازمان انرژی اتمی کشور، پتروشیمی خلیج فارس و چند صد شرکت خصوصی دیگر نام برد.

پروژه‌ها

هیچ مقاله ای یافت نشد

نیازمند اطلاعات بیشتر از این تامین‎‌کننده هستید؟

درخواست خود را ثبت کنید و منتظر تماس مستقیم تامین‌کننده بمانید!
700
منوی دسته های خود را در Header builder -> Mobile -> Mobile menu menu -> Show/Hide -> Choose menu تنظیم کنید.
سبد خرید
شروع به تایپ کردن برای دیدن پستهایی که دنبال آن هستید.