بناراز

شیراز

معرفی برند

شرکت بتن بنا راز با چشم‌اندازی روشن به سوی تولید و عرضه‌ی مصالح اصیل و با دوام، فعالیت خود را از سال ۱۳۹۶ آغاز کرده است. شرکت بنا راز مفتخر است که در حوزه‌ی تولید و عرضه‌ی مصالحی چون بتن، بتن اکسپوز، تایل بتن، و بسیاری محصولات دیگر، اولین تولید کننده‌ی فراورده‌های بتنی جنوب کشور محسوب می‌شود.

از اصلی‌ترین اهداف شرکت می‌توان به دو مورد کلی اشاره داشت:‌ خود کفایی جنوب کشور در زمینه‌ی تولید فرآورده‌های بتنی با تنوع بیشتر و البته، صادرات این محصولات به کشورهای همسایه به جهت رقابت با موارد مشابه خارجی. با توجه به وجود مصالح ساخته شده از مصنوعات فاقد اصالت و دوام لازم، شرکت بنا راز با جدیت هرچه تمام‌تر در حوزه‌ی تولید محصولات با کیفیت و اصیل قدم برداشته، و همواره در پی پیشرفت و به‌روزرسانی تجهیزات و مواد اولیه خود، مطابق با استاندارهای روز جهان، خواهد بود.

به طور کلی شرکت بناراز، با هدف تاثیرگزاری و ایجاد تغییرات سازنده در حوزه‌ی تولیدات محصولات زیرساختی، خصوصا محصولات بتنی، فعالیت کرده و برای تحقق این امر، با برترین مهندسان و معماران کشور همکاری می‌کند. زیبایی و پدافند غیر عامل در نماهای شهری، ویژگی دیگری است که محصولات بنا راز را، از دیگر محصولات مشابه متمایز کرده و این ویژگی یکی از اصلی‌ترین دلایل استقبال بی‌سابقه‌ی این محصولات، توسط معماران برتر می‌باشد.

ایران، شیراز
بلوار بعثت – میدان بعثت (فلکه سنگی) – نبش کوچه 33

071-36480669

دسته‌بندی‌ها

ویدئوها

پروژه‌ها

هیچ مقاله ای یافت نشد

نیازمند اطلاعات بیشتر از این تامین‎‌کننده هستید؟

درخواست خود را ثبت کنید و منتظر تماس مستقیم تامین‌کننده بمانید!
621
منوی دسته های خود را در Header builder -> Mobile -> Mobile menu menu -> Show/Hide -> Choose menu تنظیم کنید.
سبد خرید
شروع به تایپ کردن برای دیدن پستهایی که دنبال آن هستید.