آرتا

تهران

معرفی برند

لمینت آرتا

شاید برترین مزیت لمینت آرتا سهولت در نصب و نوع کلیک آرتا باشد، آرتا کلیک با تمرکز بر تولید کلیک های راحت برای افرادی که قصد نقل مکان دارند بسیار مناسب است و به راحتی میتوانند لمینت آرتا را به محل جدید انتقال دهند (محل نصب دو لمینت با هم را کلیک میگویند).
ازدیگر مزیت آرتا تنوع محصولی بالا می‌باشد چه از نظر طرح یا کیفیت
لمینت های آرتا با مغزی های mdf و hdf تولید می‌شود.

کفپوش آرتا

کفپوش‌های آرتا از نظر تناسب قیمت و کیفیت یکی از گزینه‌های مناسب و قابل تامل در بین کفپوش‌ها است کفپوش آرتا مقاوت مناسبی دارد و در دو مدل براق و نیمه براق تولید می‌شود.

قیمت کفپوش آرتا

قیمت کفپوش آرتا بسته به نوع متریال به کار رفته در آن متغییر است و در زمان نوشته شدن این متن قیمت  کفپوش آرتا از 130 هزار تومان تا 280 هزار تومان است، شما می‌توانید از فیلتر قیمت موجود در همین صفحه استفاده کنید و قیمت مورد نظر را فیلتر کنید.

خرید کفپوش آرتا

خرید کفپوش آرتا به دو صورت آنلاین و حضوری امکان پذیر است، تفاوتی ندارد که کجای ایران زندگی میکنید، هرکجای ایران که باشید خرید کفپوش ارتا با آرک.آ برای شما امکان پذیر است. در خرید اینترنتی کفپوش آرتا امکان مشاهده دسته نمونه برای شما فراهم است.

نمایندگی کفپوش آرتا

نمایندگی کفپوش آرتا در تمامی شهر‌های ایران از جمله شهر تهران، اصفهان، شیراز، اهواز و تبریز و… پذیرای  شما عزیزان است

کفپوش رولی آرتا

کفپوش رولی آرتا جدید ترین محصول این کارخانه است. کفپوش های رولی آرتا نصبی ساده و راحت دارند، علت این نام گذاری فرم کفپوش میباشد که در ابعادی با عرض کم و طول بلند تولید میشوند و بخاطر انعطاف پذیری بالا به صورت رول دسته بندی میشوند.

پارکت آرتا

وبسایت برند آرتا کلیک با سابقه چند ده ساله در زمینه تولید محصولات کف یکی از معدود کارخانه‌های تولید کفپوش است، برند آرتا به دلیل  کیفیت تولید و خوش نامی در این زمینه مورد تایید تیم آرک.آ است.
برند آرتا در دسته کفپوش pvc و خرید پارکت لمینت‌ها محصولات متفاوتی دارد که در زیر به آنها می‌پردازیم.

محصولات

پروژه‌ها

نیازمند اطلاعات بیشتر از این تامین‎‌کننده هستید؟

درخواست خود را ثبت کنید و منتظر تماس مستقیم تامین‌کننده بمانید!
207
منوی دسته های خود را در Header builder -> Mobile -> Mobile menu menu -> Show/Hide -> Choose menu تنظیم کنید.
سبد خرید
شروع به تایپ کردن برای دیدن پستهایی که دنبال آن هستید.