آرتا اِمباس

تهران

معرفی برند

پارکت لمینت امباس
پارکت لمینت امباس (emboss) تولید کارخانه آرتا است و از نظر کیفی و جنس سطح در دسته پارکت‌­های با کیفیت و لوکس طبقه بندی می­‌شود. از جمله ویژگی­های پارکت لمینت امباس می­‌توان به ضریب سایش بسیار بالای آن اشاره کرد که به گفته تولید کننده تنها پارکت لمینت موجود در ایران با ضریب سایش AC5 است.
دیگر ویژگی پارکت لمینت امباس (emboss) طرح برجسته آن است که زیبایی آن را دو چندان کرده است. در آخر می‌توان به ابعاد تایل آن اشاره کرد که بخاطر عرض زیاد هر تایل این پارکت شباهت بسیار زیادی به پارکت­‌های خارجی دارد.
قیمت پارکت امباس
همانطور که گفته شد پارکت امباس در دسته پارکت­‌های لوکس و با کیفیت به حساب می­‌آید و به همین خاطر طبیعی است که قیمتی بالاتر از پارکت‌­های معمولی داشته باشد. در تاریخ نوشتن این متن، حدود قیمت پارکت امباس بین 250 الی 300 هزار تومان متغیر است. قیمت پارکت امباس و موجودی‌­های این محصول به صورت دقیق در بالای این نوشته آمده است.
خرید پارکت امباس
در زمان خرید پارکت امباس ممکن است با مشکل مواجه شوید؛ چرا که این پارکت بخاطر طرح و رنگ خاص خود در فروشگاه‌­های اطراف شما یافت نمی­‌شود. پس راحت­ترین گزینه خرید پارکت امباس به صورت اینترنتی از سایت آرک.آ است. اگر قبل از خرید پارکت لمینت امباس مایل به مشاهده دسته نمونه از نزدیک هستید با شماره فروش تماس حاصل فرمایید.
پارکت لیمنت آرتا امباس
اگر قصد خرید پارکت امباس ساخت شرکت آرتا کلیک را داشته باشید احتمالا دربازار درمورد درجه بندی این محصول شنیده اید، اگر در خرید سردرگم شده اید و اطلاعات کافی را ندارید کافی است تا با مشاورین ما تماس بگیرید

پروژه‌ها

هیچ مقاله ای یافت نشد

نیازمند اطلاعات بیشتر از این تامین‎‌کننده هستید؟

درخواست خود را ثبت کنید و منتظر تماس مستقیم تامین‌کننده بمانید!
211
منوی دسته های خود را در Header builder -> Mobile -> Mobile menu menu -> Show/Hide -> Choose menu تنظیم کنید.
سبد خرید
شروع به تایپ کردن برای دیدن پستهایی که دنبال آن هستید.