تا سبک خانه رویاییتان را پیدا نکردید، بازسازی را شروع نکنید!

تست سبک شناسی ما را بدهید و سبک موردعلاقه‌تان را به واقعیت برسانید تا خانه‌ای چندبرابر هماهنگ و زیبا داشته باشید!

چرا باید سبک طراحی خانه‌ام را بدانم؟

با دانستن سبک و کشف هر آن چیزی که دوست دارید، در میان هزاران گزینه طراحی، سردرگم نمی‌شوید و هارمونی و هماهنگی بیشتری میان مبلمان و فضای خود خواهید داشت! پس همین حالا با پاسخ دادن به چند سوال، سلیقه و سبک موردنظر خود را پیدا کنید و با کمک یک معمار آن را در خانه‌تان اجرا کنید!

خانه ای که عاشقش هستید!

تا به حال شده تصاویر خانه‌های زیبا و شیک را در شبکه‌های اجتماعی ببینید و فکر کنید من میخواهم خانه‌ام چنین سبکی داشته باشد؟ تصور کنید کسی را داشته باشید که تمام این عکس‌ها را در اتاقتان بسازد! با تست سبک‌شناسی آرک.آ، سبک خانه‌ای که عاشقش هستید را بفهمید و با یک طراح، به آن برسید!

نتیجه تست خود را به واقعیت برسانید!

بعد از دیدن نتیجه تست، زمان آن است رویاها و نیازهای خود را در خانه خود به حقیقت برسانید. با کمک طراح و متخصصان معرفی شده از سمت آرک.آ می‌توانید خانه‌ای رویایی، مطابق با بودجه و سبک موردعلاقه‌تان داشته باشید.

نظرات شما

ما که هستیم؟

استارتاپ آرک.آ فعالیت خود را در پاییز ۱۳۹۹، در زمینه تأمین، فروش متریال، مصالح ساختمانی و ابزار و تجهیزات مورد نیاز معماری و دکوراسیون داخلی برای طراحان، پیمانکاران و تمامی افرادی که قصد بازسازی یا ساخت فضای خود را دارند، آغاز نمود. پس از یکسال، این تیم خدمت "معرفی معمار" برای طراحی و بازسازی را راه‌اندازی کرده تا بتواند نیاز افراد بیشتری را برطرف کند و کارفرمایان بدون نگرانی از هدر رفت زمان و بودجه، به خانه دلخواه خود برسند.
آرک.آ با آشنایی و همکاری با بیش از ۲۰ معمار در سبک‌های مختلف در شهر اصفهان، بهترین معمار را برای نیاز و سبک موردعلاقه شما، به شما معرفی کرده و ضامن زیبایی خانه شما خواهد شد.
شروع به تایپ کردن برای دیدن پستهایی که دنبال آن هستید.