هنزا

تهران

معرفی برند

شرکت دانش بنیان گام آبی فردا (سهامی خاص)، طراحی و تولید مصالح نوین ساختمانی را از سال ۱۳۸۲ در تهران آغاز نمود. این شرکت با انجام بیش از دویست هزار متر مربع فضای تخصصی عمرانی، پیش از سال ۱۳۸۹ سابقه درخشانی در این زمینه کسب نموده است.

محصولات این شرکت با برند ثبت شده هنزا (HenzA) در زمینه تولید محصولات casting  از جمله صفحات بتنی پیش ساختهGFRC , GRC،  و بتن اکسپوز پیش ساخته،  GRG ، سنگ های دکوراتیو (Cast Stone) و سنگفرش های پلیمری لوکس و مقاوم در برابر سرما در کارخانه ای به مساحت ۵۰۰۰ متر مربع در شهرک صنعتی پایتخت واقع در کیلومتر ۴۵ جاده خاوران، تولید و به بازارهای داخلی و بین المللی عرضه می گردد.

این شرکت با داشتن واحد تحقیق و توسعه (R&D) فعالیت های قابل توجهی با همکاری مرکز تحقیقات مسکن و راه و شهرسازی، مرکز پژوهش های علمی، صنعتی ایران واقع در مرکز رشد،سازمان بهینه سازی سوخت و انرژی، پژوهشکده پلیمر و پتروشیمی ایران آزمایشگاه متالوژی رازی و آزمایشگاه های همکار سازمان استاندارد ایران صورت داده است.

از اینرو علاوه بر ثبت اختراع محصولی نوین با عنوان صفحات پیش ساخته عایق سبک نما، موفق به کسب گواهینامه ها، تاییدیه ها و استانداردهای مختلف از جمله GOST-R روسیه ، استاندارد ۷۵۵ ملی ایران و تست ریپورت های قابل قبول در زمینه تولید و ISO 9001 ,HSE در حوزه مدیریت گردید.

عضویت افتخاری در سازمان اروپایی EAE  و حضور در نشست های تخصصی این سازمان و ارائه محصولات تولیدی خود، تایید و تقدیر متولیان مقوله انرژی در جهان از محصول این شرکت را بدنبال داشت .

محصولات

هیچ محصولی یافت نشد

پروژه‌ها

هیچ محصولی یافت نشد
هیچ مقاله ای یافت نشد

نیازمند اطلاعات بیشتر از این تامین‎‌کننده هستید؟

درخواست خود را ثبت کنید و منتظر تماس مستقیم تامین‌کننده بمانید!
477
منوی دسته های خود را در Header builder -> Mobile -> Mobile menu menu -> Show/Hide -> Choose menu تنظیم کنید.
سبد خرید
شروع به تایپ کردن برای دیدن پستهایی که دنبال آن هستید.
ارتباط با هنزا